امتیاز و پاداش‌

با عرض سلام و احترام. به اطلاع مشتریان عزیز می‌رسانیم با هر خرید از فروشگاه چندگون، از جوایز زیر بهره‌مند می‌شوید. این جوایز شامل انواع اشانتیون و تخفیف نقدی برروی هر خرید می‌شود.

انواع اشانتیون

با خرید هرکدام از محصولات موجود در دسته‌بندی کتاب، یک عدد نشانگر مخصوص چندگون به‌همراه هفت عدد برگه یادداشت روزانه (به ازای خرید هر کتاب هفت عدد) از چندگون هدیه بگیرید.

اشانتیون

 

نشانگر مخصوص چندگون

اشانتیون

 

استفاده از نشانگر بر روی کتاب شیوه‌گرگ از جردن بلفورت

همچنین با خرید هر محصول از سایر دسته‌بندی‌ها، یک عدد پایه نگهدارنده گوشی و سایر لوازم به‌عنوان هدیه برروی محصول خریداری شده دریافت خواهید کرد. (خرید بالای صد هزارتومان از دسته‌بندی کتاب نیز شامل این هدیه می‌شود.)

اشانتیون

 

انواع اشانتیون برروی هر خرید از محصولات فروشگاه

امتیاز و تخفیف نقدی

علاوه بر دریافت هدیه به‌همراه هریک از محصولات، با هر خرید از امتیازات و تخفیف‌های نقدی نیز بهره‌مند می‌شوید! شرح دریافت امتیازات مربوط به هر خرید به شرح زیر می‌باشد:

  1. امتیازات اختصاص یافته برای هر خرید محصول: برای هر 10000تومان اختصاص 1امتیاز به‌صورت تخفیف ثابت
  2. نرخ تبدیل پاداش برای مشتریان: هر 10امتیاز شامل 5000تومان تخفیف نقدی برروی خرید بعدی قابل استفاده به‌مدت 5ماه
  3. نرخ تبدیل پاداش برای فروشندگان و مشترک (مشتری و فروشنده): هر 8امتیاز شامل 5000تومان تخفیف نقدی برروی خرید بعدی قابل استفاده به‌مدت 5ماه
  4. امتیاز جهت اختصاص برای بررسی‌ها: ثبت نظر برروی هریک از محصولات برابر با 1امتیاز
  5. امتیاز تعیین شده برای ثبت‌نام کاربر: 5امتیاز
  6. امتیاز برای اختصاص هر تاریخ تولد: 1امتیاز
  7. اختصاص امتیاز اضافی: دریافت 20امتیاز اضافی با دریافت هر 100امتیاز

  • پس از وارد شدن به حساب کاربری، در صفحه هر محصول می‌توانید امتیازات و پاداش‌های در نظر گرفته‌ شده برای خرید آن محصول را مشاهده کنید.

امتیاز و پاداش 1

زمان ارسال سفارشات

تمامی سفارشات در صورت ثبت تا حداکثر 3ساعت پیش از اتمام وقت اداری در همان روز ارسال می‌شوند. همچنین درصورت ثبت پس از ساعت اداری، سفارشات در اولین روز کاری خدمت شما عزیزان ارسال می‌گردند.

ارسال رایگان

هزینه‌ی ارسال انواع محصولات برای خریدهای بالای صد هزارتومان به سراسر کشور از طریق پست پیشتاز، رایگان می‌باشد. همچنین در مناطق قابل پشتیبانی از پیک موتوری، هزینه‌ی ثابت پنج هزارتومان و برای خریدهای بالای پنجاه هزارتومان، رایگان می‌باشد.