امتیازات و پاداش ها

با عرض سلام و احترام. به اطلاع مشتریان عزیز می رسانیم با هر خرید از فروشگاه چندگون ، از جوایز زیر بهره مند می شوید. این جوایز شامل انواع اشانتیون و تخفیف نقدی بر روی هر خرید می شود.

انواع اشانتیون

با خرید هرکدام از محصولات موجود در دسته بندی کتاب ، یک عدد نشانگر مخصوص چندگون به همراه هفت عدد برگه یادداشت روزانه (به ازای خرید هر کتاب هفت عدد) از چندگون هدیه بگیرید.

اشانتیون

نشانگر مخصوص چندگون

اشانتیون

استفاده از نشانگر بر روی کتاب شیوه گرگ از جردن بلفورت

همچنین با خرید هر محصول از سایر دسته بندی ها ، یک عدد پایه نگهدارنده گوشی و سایر لوازم به عنوان هدیه بر روی محصول خریداری شده دریافت خواهید کرد. (خرید بالای صد هزارتومان از دسته بندی کتاب نیز شامل این هدیه می شود.)

اشانتیون

انواع اشانتیون بر روی هر خرید از محصولات فروشگاه

امتیاز و تخفیف نقدی

علاوه بر دریافت هدیه به همراه هر یک از محصولات ، با هر خرید از امتیازات و تخفیف های نقدی نیز بهره مند می شوید! شرح دریافت امتیازات مربوط به هر خرید به شرح زیر می باشد:

  1. امتیازات اختصاص یافته برای هر خرید محصول: برای هر 10000 تومان اختصاص 1 امتیاز به صورت تخفیف ثابت
  2. نرخ تبدیل پاداش برای مشتریان: هر 10 امتیاز شامل 5000 تومان تخفیف نقدی بر روی خرید بعدی قابل استفاده به مدت 5ماه
  3. نرخ تبدیل پاداش برای فروشندگان و مشترک (مشتری و فروشنده): هر 8 امتیاز شامل 5000 تومان تخفیف نقدی بر روی خرید بعدی قابل استفاده به مدت 5ماه
  4. امتیاز جهت اختصاص برای بررسی‌ها: ثبت نظر بر روی هر یک از محصولات برابر با 1 امتیاز
  5. امتیاز تعیین شده برای ثبت نام کاربر: 5 امتیاز
  6. امتیاز برای اختصاص هر تاریخ تولد: 1 امتیاز
  7. اختصاص امتیاز اضافی: دریافت 20 امتیاز اضافی با دریافت هر 100 امتیاز

  • پس از وارد شدن به حساب کاربری ، در صفحه هر محصول ، می توانید امتیازات و پاداش های در نظر گرفته شده برای خرید آن محصول را مشاهده کنید.

امتیاز و پاداش 1

زمان ارسال سفارشات

تمامی سفارشات در صورت ثبت تا حداکثر 3ساعت پیش از اتمام وقت اداری در همان روز ارسال می شوند. همچنین در صورت ثبت پس از ساعت اداری، سفارشات در اولین روز کاری خدمت شما عزیزان ارسال می گردند.